Oprawa muzyczna ślubów

 

Oferujemy wyjątkową oprawę muzyczną ślubu - bogate brzmienie fletu, skrzypiec, altówki i wiolonczeli jest przepiękną ozdobą, która sprawi, że Państwa uroczystość będzie dla wszystkich jeszcze bardziej wzruszającym i niezapomnianym wydarzeniem.

Skład zespołu na Państwa życzenie może być poszerzony o profesjonalną śpiewaczkę lub śpiewaka

Gramy zarówno na na ślubach kościelnych jak cywilnych - w Urzędzie Stanu Cywilnego lub w innym miejscu.

Ślub kościelny

Na ślubie kościelnym gra się na wejście, wyjście, ofiarowanie, komunię i podpisy w przypadku ślubu konkordatowego. Możemy też zagrać 2-3 utwory na składanie życzeń przed kościołem.

Organista

Nie w każdej parafii jest organista. Jeśli tak jest właśnie w Państwa parafii to być może zastanawiają się Państwo jak znaleźć odpowiednią osobę, która zagra na Państwa ślubie. My znamy kilku znakomitych organistów i możemy Państwu kogoś polecić.

Ślub cywilny

Oprawa muzyczna ślubu cywilnego wygląda tak, że gramy około piętnastu minut przed złożeniem przysięgi i około 15 minut po w trakcie składania życzeń.

Występ kwartetu na weselu

Możemy dodatkowo zaproponować występ kwartetu podczas wesela - w trakcie obiadu aby nadać mu bardziej elegancki i uroczysty charakter lub jako prezent dla rodziców. Repertuar do ustalenia.

 

 

www.weselezklasa.pl